اشکال روش‌های تبلیغ دستگاه لیزر در تلگرام را بشناسید!

خب , در تلگرام ما با تعدادی دسته تبلیغ دستگاه لیزر روبرو هستیم . با این وجود , این روش تبلیغاتی دستگاه لیزر مدام کارساز نیست . در این‌حالت , پول شما به جیب عده‌ای سود جو و منفعت طلب انتقال میابد . برای همین , ما تصمیم گرفتیم همه‌ی این روش‌های تبلیغ در تلگرام را برایتان بررسی کنیم :

افزایش تضمینی اعضای شبکه تلگرام

یکی از روش‌های تبلیغات در تلگرام , یا خوب تر است بگوییم ترفندهای افرادی که در قضیه تبلیغات در تلگرام فعال هستند , افزایش تضمینی اعضای یک شبکه است . این طریق عملاً برای کسب و امور سوای بازده است زیرا اعضای طولانی تر شده به کانال , لزوماً حقیقی و واقعی نیستند یا در صورتی حقیقی باشند , لزوماً به محتوای شبکه شما علاقمند نیستند و با شبکه دستگاه لیزر شما تعامل بالایی ندارند . پس , در نهایت تنها یک عدد می‌ماند که به هیچ دردتان نمی‌خورد!

تبلیغات کلیکی در تلگرام

طرز دیگری در تبلیغات تلگرام وجود دارد که به طور کلیکی انجام می شود . این طرز تبلیغاتی توسط سامانه‌های تبلیغات در تلگرام پیاده‌سازی شده و هنگام استفاده از آن‌ها , شما مبتنی بر بها هر کلیک , بودجه کلی تبلیغات تلگرام‌تان را تعیین می‌کنید . همچنین , این نحوه تبلیغات تلگرام به شما قابلیت و امکان می‌دهد تا تبلیغ خویش را تنها در کانال‌هایی که موضوعی مربوط به فعالیت‌تان دارند , منتشر کنید .

ویژگی مثبت تبلیغات کلیکی تلگرام این است که شما صرفا بابت کلیکی که بر روی پیوند تبلیغ‌تان انجام می گردد هزینه می پردازید . براین اساس , بازدهی تبلیغات‌تان دستگاه لیزر افزایش پیدا می‌کند . با این حال , این مدل تبلیغ در تلگرام نیز , یک خلل کوچک دارد : در صورتی سامانه تبلیغ کننده نظارت صحت بر روی کانال‌های خود نداشته باشد , احتمال دارد کلیک‌های غیر حقیقی بخش اعظمی بر روی لینک و پیوند دستگاه لیزر تبلیغ‌تان شکل بگیرد . همین موضوع سبب ساز می گردد تا بازدهی متبوع خویش را اخذ نکنید .

تا یادمان نرفته این را هم به شما بگوییم که تبلیغات کلیکی چندان برای ارتقاء اعضای یک کانال مطلوب وجود ندارد . چرا؟ چون برای شمارش تعداد کلیک , استفاده کننده باید از تلگرام بیرون شود , وارد وب سایت ارائه دهنده سرویس ها تبلیغاتی شود و مجدد به نرم افزار تلگرام گشوده گردد . ولی برای تبلیغات یک وبسایت یا این که اپلیکیشن تلفن همراه قادر است مطلوب باشد .

درحال حاضر هزینه‌های این مدل تبلیغات به چه صورت است؟ بها هر کلیک در طولانی تر سامانه‌های تبلیغات تلگرام , از ۲۰۰ تومان آغاز می شود و تا هر پولی که خودتان می‌خواهید قابل ارتقا است .

دستگاه لیزر

روش سوم , یعنی تبلیغات بازدیدی , مرسوم‌ترین گونه تبلیغات در تلگرام است . چرا؟ چون سیستم خویش تلگرام بر حسب بازدید فعالیت میکند و همین مورد , تبلیغات بازدیدی را قابل اعتماد می نماید .

همانطور که از اسمش پیداست , در این راه و روش , شما مبنی بر تعداد بازدیدی که از تبلیغ‌تان می گردد هزینه دستگاه لیزر پرداخت می‌کنید . ولی تعداد بازدیدی که برای پُست تبلیغی‌تان میخواهید از پیشین با مجری تبلیغاتی‌تان دستگاه لیزر هماهنگ می گردد . یعنی شما تعداد بازدید را برای مجری تبلیغات خود معین می کنید و هزینه کل بازدیدها رو از قبلی پرداخت می‌کنید .

تا یادمان نرفته خوب تر است بگوییم این نحوه تبلیغاتی میتواند مبتنی بر مورد نیز اجرا شود . یعنی شما تبلیغ خودتان را در کانال‌های مربوط به مورد فعالیت‌تان منتشر می کنید و در سود , بازدهی بیشتری خواهید داشت . ولی می بایست بدانید که‌این مورد , سبب ارتقاء هزینه تبلیغات‌تان خواهد شد .

حرف است از هزینه شد . پس بگذارید یک حدود ارزش به شما بدهیم . به صورت معمول , بها تبلیغات بازدیدی در کانال های تلگرام از ۲٫۵ تا ۳ تومان آغاز میگردد . حال در‌حالتی که تبلیغ شما بر طبق قضیه باشد , یا آنکه بخواهید در حین تبلیغ , تحت عنوان پُست ویژه ( یعنی پست پایان شبکه ) باقی بماند تا بازدهی بیشتری داشته باشد , این هزینه میتواند تا ۱۰ تومان یا این که حتی طولانی تر ارتقاء پیدا کند . این یعنی برای ۱۰۰ هزار بازدید , دستکم هزینه شما ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود .

تبلیغات اثبات و ساعتی تلگرام

نوع دیگر تبلیغاتی که به ندرت دارااست در تلگرام محبوب میگردد , تبلیغات ثابت و ساعتی است . یعنی به عبارتی شیوه همگانی تبلیغاتی در تمام عالم . شما یک مبلغ به کانال‌های تلگرام یا مجری تبلیغات خود پرداخت می کنید و در ازای تبلیغات شما برای ۱۲ یا ۲۴ ساعت در شبکه های متفاوت منتشر خواهد شد . نیکی این روش هم معلوم است : دیگر شما درگیر بازدید , کلیک و ممبر نیستید!

خرید دستگاه لیزر است بگوییم در صورتی‌که قصد دارید تبلیغ ۱۲ ساعته خویش را منتشر فرمائید , بایستی به تاءمل مجال هم باشید . یعنی می بایست تصمیم بگیرید که می خواهید تبلیغ‌تان صبح یا این که شب منتشر شود . ساعت همگانی او‌لین از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و برای دومین بر عکس است . همان گونه هم که حدس زده‌اید , تبلیغات شبانه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت .

هزینه تبلیغات اثبات اصلاً مشخص نیست و بستگی به خیلی